МОН

Закон України "Про загальну середню освіту"

Наказ МОН України від 5 травня 2008р. "Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів"

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (Наказ МОН України від 20 серпня 2008р.)

Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"

Указ Президента України від 12.06.1996 року "Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти"

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.1996р. "Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти"

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №420 від 24.05.2007р. "Про використання мобільних телефонів під час навчального процесу", категорично заборонено користуватися мобільними телефонами під час уроку та навчально-виховних заходів. Адміністрація школи не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.09.2008 № 802 "Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України"

Правові документи

Закони України

Положення, які регламентують роботу закладу