ВСТУП ПЕРШОКЛАСНИКІВ ДО ГІМНАЗІЇ

Гімназія №5 має давні традиції якісного навчання і виховання учнів. Тут створено всі умови для всебічного розвитку дитини. Високопрофесійний педколектив, доброзичлива атмосфера, прекрасна матеріально-технічна база, можливості розвитку творчих здібностей забезпечують належний рівень навчання й виховання учнів. Випускники школи мають досить великий потенціал для подальшого навчання і працевлаштування. Щороку учні школи стають переможцями і призерами міських та обласних олімпіад, захищають науково-дослідницькі роботи у Малій академії наук, перемагають у конкурсах художньої творчості, спортивних змаганнях, турнірах, інтелектуальних іграх.

№ 367 від 16 квітня 2018 року

Про затвердження Порядку
зарахування, відрахування та
переведення учнів до державних
та комунальних закладів освіти
для здобуття повної загальної
середньої освіти

Відповідно до абзацу першого частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2003 року № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 4 липня 2003 року за № 547/7868.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю, Г.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.

4. Управлінню адміністративно-господарського та організаційного, забезпечення (Єрко І. А.) в установленому порядку зробити відмітку у справах архіву.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Хобзея П. К.

Міністр                     Л. М. Гриневич

Наказ Міністерства освіти і науки України
№ 367 від 16 квітня 2018 року

Правила конкурсного приймання учнів до Прилуцької гімназії № 5 Прилуцької міської ради