Головна » 2018 » Червень » 7 » Екскурсія до м. Львова
Екскурсія до м. Львова

Наприкінці травня наш 7-А мав можливість потрапити до неймовірного міста Львова цілою родиною – класом .

Чи були ви коли-небудь у місті Лева? Ні? Спробуємо коротко розповісти про нашу подорож , хоча й хочеться описати кожен куточок та кожну вуличку.

У перший день поїздки нас привітно зустріли в «Gar’ is hostel», і відразу ж ми вирушили містом. Кожен був у захваті від пішохідної екскурсії середньовічним Львовом. Вражали лабіринти вулиць Галицької, Сербської, Друкарської, Вірменської, Підвальної, ансамбль площі Ринок, велич проспекту Свободи. Особливе місце - Дім легенд , тут можна згадати дитинство. Нагорі розміщений пам`ятник сажотрусу (між іншим, найвищий в Україні). Аптека-музей також справила неабияке враження на учнів нашого класу. Величний на вигляд Львівський історичний музей, що є колишнім маєтком короля Яна ІІІ Собеського, познайомив нас з колекцією коштовностей – ми відвідали «королівські зали». А потім був і неперевершений «Арсенал» - музей історичної зброї, яка датується ще Х-ХІ ст.

Другого дня ми мандрували львівськими підземеллями, відвідали етнографічний музей, адміністративні будівлі. Ратуша лишила найяскравіші емоції та спогади: 306 сходинок, які треба було подолати, аби дістатися вершини й відкрити для себе прекрасні краєвиди А ще - майстерня шоколаду, кав’ярні, круасани, штруделі…

Фінальним акордом нашої дводенної подорожі став Львівський національний академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької. Вистава «Сватання на Гончарівці» (за п’єсою Г. Квітки-Основ’яненка) не просто перевершила всі наші очікування, але й змусила ще більше полюбити мистецтво, успішно зайнявши перше місце серед списку улюблених.

Дякуємо Львову за прекрасне, однокласникам – за незабутні моменти, а нашому класному керівнику Наталії Василівні Бойко й батькам – за організовану подорож і можливість пізнавати рідний край.

Прес-центр 7-А класу

Категорія: Новини гімназії | Переглядів: 28 | Додав: prkschools5 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.